Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Adaptér k notebooku

Mám dotaz, mám notebook lenovo y40-80 (80FA), a k němu zdroj 20V 3,65A a 65W. Při hraní mi zdroj nestíhá nabíjet notebook, a když klesne na 40% baterie, začne se sekat cca na 10FPS, myslíte že by nevadilo koupit silnější zdroj? Na stránkách sice píší že je kompatibilní s mým notebookem ale nejsem si jistý jedná se o zdroje 90W a 135W.

Originální je, dostal jsem ho při zakoupení normálně v krabici s notebookem, ale je pravda že při rozbalení a prvním spuštění mi vyskočila hláška něco na způsob: "Tento adaptér je jen částečně podporován a bude potřeba jej vyměnit." Nějak tak už si to moc nepamatuji. je to cca 2 roky zpět :)

Ano jsem si jist protože mám grafiku AMD RADEON R9 M375 4GB, ale o to nejde jde o to že vždy klesne hranice baterie na 40% a začne se automaticky sekat, potom se dobije na 41% a jede znovu bez sekání..nevím jestli to mají notebooky lenovo takhle zařízené, ale je to divné, a hrát bez baterie nemohu, protože je integrovaná :(