Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skrytí <div> pomocí checkboxu

Dobrý den, byl by mi někdo ochoten poradit, jak skrýt <div></div> pomocí checkboxu? Checkbox se bude nacházet na jiné stránce než je zmíněný <div>. Mám stránku neco.php kde se nachází textbox a tlačítko submit, vedle bych chtěl právě ten checkbox. Pak stránku index.php, kde se bude zobrazovat a skrývat <div>. Pomohl by mi prosím někdo? Děkuji.

Ano, jak píše předřečník.
Hodnotu musíš zkrátka vždy nějak přenést do index.php

Ještě je možnost (nezmíněná) vytvořit nové okno (popup) a referovat přímo na prvek v něm.
Ovšem tomu bych se snažil vyhnout protože to prohlížeče potlačují v základním nastavení.

//edit

Asi nejschůdnější a nejrychlejší způsob je zapsat to JavaScriptem do session.