Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cztorrent.net nefunguje?

Dobrý den,

po delší době jsem se chtěl podívat na stránky tracker.cztorrent.net, ale stránka nefunguje(jako kdyby byl nedostupný server).
Máte nějaké informace o tomto torrentu prosím?Nebo to museli zabalit?
Díky

Resim stejny problem...
Jako prozatimni alternativu pouzivam ke hledani torrentu web ulozto.cz. Jako klicove slova zadejte do vyhledavace napr.: “ztraceni torrent”. Vyhleda vam torent soubory, ktery nekdo stahl a nasledne ulozil na ulozto.cz a odkazuje na dany torrent vyhledavac. U mne funguje a hlavne stahuje :)
Pekny den