Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc sestava s monitorem do 25k

Už nějaký pátek přemýšlím o novém PC, stavěla bych ráda sama, stejně jako ten předchozí.
PC především na grafiku a editaci fotografií v programech jako Illustrator, Photoshop, ale i občasné hraní her (LoLkař asi už na celý život).
Potřebovala bych k tomu připojit dva monitory, jeden malý co mám doma a druhý 27” jsem vybrala Asus VZ279HE.

Moje představa je asi taková:
Procesor: AMD Ryzen 5 1600
Základní deska: MSI B350 Tomahawk Arctic
Paměť RAM: Corsair Vengance 2 x 8GB DDR4 3466
Grafika: Asus GeForce GTX 1050 ROG STRIX 2GB GDDR5
Zdroj: Zalman ZM500-TX 500W
SSD disk: AMD radeon R3 120GB (velikostně stačí)
+ externí vypalovačka

Bez case a HDD do 25 tis. i s monitorem. Ideálně malinko pod.

Základovku bych ráda nechala v seznamu + celé odladila do černo/bílé.

Moje otázka zní zda si to bude společně vše rozumět a kdybych chtěla do budoucna měnit grafiku za lepší, kam až můžu jít.

Díky moc, pěknou neděli.

Nic moc, zdroj bych vymenil rozhodne, napr. Za S12II-430W, SSD taky hrůza, radši když už levne tak kingston, nektery doporučujú i transcend