Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook. Mikrofon a Sluchátka zároveň

Dobrý den chtěl bych se zeptat. Mám notebook a když si chci zapojit suchátka s mikrofonem které do notebooku (ano mám takovou tu rozdvojku na jack, tohle není to o čem se bavíme) tak je zapojím a vyskočí mi takové to okno kde odškrtnete co jste zapojili. no ale já mám sluchátka s mikrofonem a jde mi zaškrtnout jen jedna možnost a možnosti jsou takovéto: 1, vstup mikrofonu (nějak takhle to je) 2, výstup ze sluchátek 3, výstup reproduktoru.
tohle okno se mi zobrazí když sluchátka zapojím pomalu. Když je zapojím do konektoru rychle tak se tohle okno nezobrazí ale funguje zvuk ze sluchátek i mikrofon

potřebuji zapojit sluchátka s mikrofonem. ale v nabízí mi to jen sluchátka nebo jen mikrofon ale oboje nejde zaskrtnout. čili nevím jestli je to v pořádku nebo je nějaké řešení jak to zapojit.