Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přechod z iOS na Android

Dobrý den, delší dobu vlastním mobily od Apple, aktuálně mám iP7. Čím dál tím víc mě to ale s přístupem Applu přestává bavit...hrozná výdrž apod.
Chtěl bych tedy přejít na nějaký Android. Cena tak do 15k. Nejdůležitější jsou pro mě aktualizace, naopak co bych nepřetrpěl je AMOLED displej.Pixel bych bral,ale 20k mi za něj přijde moc. Můžete něco doporučit? Díky

Souhlasím. Apple má mnohem lepší podporu. U Androidu se i na blbé bezpečnostní opravy čeká měsíce. (nejlepší podporu má samozřejmě čistý Android, tzn. Pixel.. a pak taky jsem slyšel hodně chvály na Sony) U těchto dvou to není tak hrozné, ale i tak jsou u iOS aktualizace mnohem častější.