Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC zdroj LC Power (kolik má W?)

Zdravím lidi.Potřeboval bych poradit,protože jsem z toho fakt jelen :-)
Normálně poznám na zdroji kolik má Wattů,ale u toho typu jsem zmaten.
Když zadám na googlu tento typ ukaže mi,že má 600W,já jsem myslel že má 350W celou dobu,Pc sestavu mám z druhé ruky.
Potřebuji to vědět,chci si koupit lepší grafiku,tak nevím jestli mám koupit zdroj k tomu.

Mám zdroj LC Power LC6600GP v2.3
ATX 12V v2.3 switchining power supply
Ac input 230V/5A 50Hz

Dc Output +3,3V-35A
+5V -40A
Combined output power je pod tímto 216W

+12V/1 - 17A
+12V/2 - 19A
Combined output power je pod tímto 358W

-12V - 0.8A
+ 5Vsb -3.0A
24.6W

Předem díky za vaše komentáře.

Mám starou sestavu,mají to děcka v pokoji.
Procesor mám core 2 duo E8600 3.33ghz TDP 65W ,ted je tam grafika GF gt630 2gb ddr3.Chtěl jsem jen o něco lepší grafiku např Gf 750ti 2gb gddr5 nebo Gf gtx660 nebo Radeon 7770 1gb ddr5 apd. neco co koupim na netu do 2000kc
U těchto grafik je psano 450W minimum,ale asi u testovaných sestav z procesory typu i7 atd. asi co?
Pokud mi bude stačit zdroj u těchto parametrů,což nejvíc bere grafika a procák ,bude mi stačit tento zdroj i s procesorem co má TDP např 130W procesor core 2 quad?

Tak porad nějaký zdroj,který mi bude stačit.Klidně více značek.Já vím,že jich je dost.Mám zkušnosti hlavně s Fortron,ale to bylo v době,kdy jsem měl PC na hry,kdy král grafik byl GF8800 :)

Eurocase bude asi odpad co?Fortron,enermax?
Ber to tak,že nemám herní sestavu a grafika typu gtx 1050ti mi bude k ničemu při mém procesoru

Pokud máte zkušenosti i s grafikama,což jak jsem psal,jsem se přestal zajímat v době kdy byl na výslunní GeForce 8800,napište co by mi mohlo vylepšit výkon při sestavě :

Intel core 2 duo E8600 3,33ghz,8gb ddr3 RAM 1333mhz,1Tb HDD sata,zdroj lc power lc6600gp v2,3,chladič artic freezer 13,MB MSI P43i MS 7519.

Ted je tam GF Gt630 2gb ddr 3