Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak stahovat z rapidshare?

jak mam stahovat z rapidashere kdyz nechci si kupovat premium a pred stahnutim musim vlozit heslo ale do tabulky na heslo se mi vejdou jen 4 znaky a to heslo ma 6 a vic znaku poradte prosim
Změna předmětu, původně: stahovani (karel)

To máš pravdu,ale vždy sa pýta iný neználec,takže ak predtým jeden bol úplný de...,nemusí to odniesť ďalší,lebo sa môže stať, že sa budú báť na niečo opýtať. Keď sa pohádaš doma s manželkou preto nevymlátiš deti.