Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Smartphone pro staršího člověka do 5tis.

Dobrý den,
Nemá zde někdo zkušenosti nebo tipy na mobily pro staršího člověka v ceně okolo 5tis.?
Jediné, co na tom daný člověk bude dělat je telefonování a bude se učit brouzdání po internetu.

Co jsem se díval na internet tak ideál považuji asi telefon s větším displejem i za cenu menší výdrže baterie (?).

Děkuji.

mrtvy system, na W10 drhne neskutecne, lezi mi jeden plne funkcni nevyuzity ve skrini. Jasne ze duchodce nebude potrebovat nejake dalsi aplikace atd., ale stejne bych tohle vrele nedoporucil. Nikdo mu s tim neporadi, nepomuze, ovladani . neni spatne, ale je "jine" nez majorita atd.