Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zaheslovaná stránka

Dobrý den,
byl by mi někdo ochoten poradit, jak zaheslovat php stránku? Potřeboval bych mít na veřejných stránkách odkaz. Po kliknutí na odkaz by se objevila stránka pro zadání hesla. Jakmile by člověk zadal správné heslo, měl by přístup na php stránku. Neznáte nějaké jednoduché ale účinné řešení? Děkuji.

Dobrý den, mám větší problém se zaheslováním stránky přes htaccess. Bohužel stránky, která má být uzamčená vyhodí chybovou hlášku: Internal Server Error
Pri zpracovani pozadavku doslo k vnitrni chybe. Pravdepodobne se jedna o chybu v .htaccess souboru. Ctete instrukce v nasi znalostni bazi: Chyba 500 - Internal Server Error. Nevíte co s tím? Potřebuju zaheslovat složku admin, ve které se nachází 2 php soubory. Děkuji za rady.

Obsah souboru .htaccess

AuthUserFile /www/admin/.htpasswd
AuthType Basic
AuthName "admin"
Require valid-user

Dobrý den, stále se s tím zabývám, ale pořád mi to nefunguje.

Můj obsah souboru .htaccess:

<IfModule mod_auth.c>
<Files "administrace.php">
AuthName "Pouze Administrátor"
AuthUserFile /data/web/virtuals/183824/virtual/www/.htpasswd
Require valid-user
AuthType Basic
</Files>
</IfModule>

Funguje to jako by tam žádné heslo nebylo, prostě mě to pustí dále.
Prosím o pomoc, děkuji.

Má být jedno heslo pro všechny bez rozlišení o koho jde (způsob autentizace), (pokud někdo heslo vyzradí, bude k ničemu, případně je možné generovat "one-time" hesla pro každého různé)? Případně jak by se to heslo sdělovalo. Bude se měnit?, Bud na zabezp. stránce nějaký dynamický obsah nebo doplněno další autentizací? Je to v cistém PHP nebo s frameworkm?

Možnosti:
-stačí, když stránka bude na adrese, na kterou nevede odkaz (pak heslo je samotné url)
-stránka bude vyžadovat query string parametr (jednoduché zabezpečení přes jeden příkaz @$_GET["pass"] =="tajne" || exit) . Případně zvážit ochranu proti CSRF.