Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problémy po reinstall WIN 10

Dobrý den,

dnes jsem prováděl reinstalaci Win 10 z DVD.
Po dokončení a přihlášení vyběhla hláška, že pro dokončení instalace ovladače grafické karty je zapotřebí restart. Při restartu vyskočil error nvcplui.exe a od té doby se nedostanu ani na přihlašovací obrazovku. Monitor nemá signál.

V nouzovém režimu jsem se snažil nainstalovat nvidia GeForce experience - bez úspěchu. Ovladač stažený z netu také nešel nainstalovat a až když jsem ze správce zařízení odinstalovat grafickou kartu, naběhlo to a přihlašovací obrazovku. Tam se ale objevil další problém. Heslo se neshoduje a jsem si jistý, že je správně. V nouzáku to šlo.

Zkusil jsem restart a jsem zase u prvního problémů, že monitor nemá signál.

Budu rád za jakoukoliv pomoc! Díky.

Ano. Byly s tím problémy. Každopádně už to nabíhá a čelil jsem jen problémů s heslem. Grafika se vyřešila vyndáním a vyčištěním. Heslo jsem změnil přes příkazový řádek na přihlašovací obrazovce.