Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Životnost Acronis True Image

Ahoj, zná někdo politiku Acronis?
Před rokem jsem zakoupila Acronis True Image a teď mi to oznamuje, že

Platnost předplatného aplikace Acronis True Image vypršela. Můžete pouze obnovit svá data.
Všechna data z cloudového úložiště budou odstraněna za 21 dny.

To si musím každý rok koupit znova ten program? Díky.

Jsou tyto CD opravdu zdarma? Nemůže se stát, že si touto "volně" staženou verzi vytvořím zálohu disku a při obnovení to bude chtít kód (zakoupit licenci).
Popravdě osobně preferuji tyto CD/USB verze, kterými si např. zazálohuji instalaci Windows a při problémech ji pak obnovím.

Toť otázka ... popravdě řečeno, na pohled se verze 2016, 2017NG, 2018 nijak neliší (mám na mysli boot z flešky udělané ze stažených .ISO). Ta 2016 byla tehdy deklarována jako free, nicméně 2018 může mít nějaké vnitřní "výhody" vzhledem k novým verzím W10. Demo by asi psalo, že je to jen demo - když jsem udělal .ISO z trial verze, chtělo to po nabootování licenci, na rozdíl od staženého .ISO - tak nevím, zda to začít používat.

Zřejmě máš v rámci ceny programu (ten máš "nafurt") ještě bonus v podobě ročního předplatného na cloud. Pokud ten cloud chceš dál využívat, musíš "cinknout". Ale program by měl fungovat trvale.

to je taký problém si prečítať poznámky o konkrétnom produkte ? pre acronis backup služby je licencia trvalá ,ročné predplatné je len na cloudové úložisko a cloud služby s ním spojené,tie sa musia po uplynutí doby platnosti znovu zakúpiť