Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ako zväčšiť ikonu?

Čawesáč,kto mi poradí,ako si zväčším rozmery ikony,ktorú som si vytvoril z obrázka? Problém je v tom , že SW Photo Filtre mi ponúkne možnosť Exportovať obrázok ako ikonu(*.ico), avšak najväčší ponúkaný formát je 64x64 a to je dosť mrňavé.Keď však chcem zmeniť veľkosť obrázku(ohne problem), uložiť ho musím už len ako napr.:png,bmp atď., pretože pri ukladaní zmien mi oznámi, že súbor vo forme *.ico nemôže uložiť. Tak ako to vyriešim? Ide mi o to, aby ikonka na ploche bola pekne viditeľná a nebola "kostrbatá".Díkes

Ikonka 64x64 je mala? Stabdardni velikost ikon na plose je 32x32, veke ikony na Viste jsou 64x64. Proto to asi nabizi pouze tuto velikost.
Ikona je BMP format, takze pokud netouzis po pruhlednosti, uloz si obrazek jako BMP v pozadovane velikosti a prejmenuj na ICO.