Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak na aukru hledat v popiscích také

Ahoj, krátce po té co nějak k novémuroku zprznila aukro, tam ještě šlo zaškrnout hledat i v popiscích, ale nyní už ani tuhle možnost nevím. víte někdo jak na to, nebo pamatuje te si, tekrý query string parametr tomu checkoboxu odpovídal? Třeba by to šlo i s t tím, i když v GUI není tato volba.

Ze stranek aukra:

vyhledávání
- s novým Aukrem se spustilo také nové vyhledávání, které vyhledává nejen zadaný výraz, ale současně také synonyma a podobnosti v popisech. Průběžně na tom pracujeme a upravujeme vyhledávání
- na základě podnětů našich uživatelů budeme funkcionalitu ještě upravovat

A jaký asi časový horizonet těchto úprav, aby to fungovalo aspoň tak kvalitně jako předtím a vrátily se tam funkce z dřívějška?
Bohužel je to tak, vyhledávání je plné chyb, ukazují se podivnosti ve filtrech. Sice hledání údajně hledá podobnosti, ale praktická použitelnost je horší. Kromě toho stránky jsou podivně pomalé.