Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odesel Konektor napájení nebo baterka?

Ahoj
Prosím o radu

Z ničeho nic se mi notebook přestal nabíjet a baterka ukazuje posledních 60% a notebook na ni šlape

Takže jsem myslela že odešel konektor napájení

Ale když baterku vyndám a připojím notebook jen na kabel TK ho TK rozchodil to znamená že konektor musí být ok ne?

Mohu poprosit obradunci s tím může být??

Děkuji

Dannni

Jj mám ho od roku 2013 ...Takže TK spolehate spíše na baterku než konektor ? Takže úvaha i tom že když jde nabíjet přes síť musí být konektor ok je správná? Super TK koupit baterku půjde rychleji než nechat opravovat konektor :) ... Jinak to že baterka odejde se vyznačí tím že nejde nabíjet a dodělává jen ti co už má? Myslela jsem že když keksne baterka TK se vypne noťas okamžitě .... Díky moc za objasnění do budoucna a díky za pomoc :)