Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde spustit Windows 7

Zdra­vím, spus­til jsem ob­no­ve­ní sys­té­mu a po re­star­to­vá­ní PC mi na­sko­čil text: spuš­tě­ní sys­té­mu Win­dows se ne­zda­ři­lo. Pří­či­nou mů­že být ne­dáv­ná změ­na hard­wa­ru ne­bo soft­wa­ru. Po­stup pro od­stra­ně­ní atd atd pak tam je to­hle Sou­bor: \Win­dows\sys­tem32\win­lo­ad.exe
Stav: 0xc000000f
In­for­ma­ce: vy­bra­nou po­lož­ku nelze na­cist, pro­to­že apli­ka­ce chy­bí ne­bo je po­ško­ze­ná.
Pře­dem dě­ku­ji za nor­mál­ní od­po­vě­di.

V tom prípade si sprznil Recovery oddiel (skrytý) na pevnom disku.

Nemenil si veľkosť systémových oddielov na hdd nejakým nástrojom tretej strany? MinitoolsPartitionWizard apod.?

Jedine z ISO W7 nahradiť príslušný súbor ktorý chýba, je to ale pre mierne pokročilého takto laborovať s opravou OEM Recovery dát.

Takto ti sotva niekto poradí, jedine špekulovať a trafiť sa náhodou, kde je pes zakopaný.

Skus hľadať sám na nete: http://ix.sk/C9u91

Oprav z ISO W7 bootmanežéra

bootrec /fixmbr
bootrec /fixboot