Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC se odpojuje od sítě

Ahoj, řeším problém s PC na kterém běží aplikace pro otvírání brány. Poslední dny nám PC začal vypadávat ze sítě. Aplikace se zasekne a když se na něj podívám, tak vidím, že PC není na síti. Pomůže tomu, když vytáhnu zatáhnu síťový kabel z toho PC. Ale druhý den to vypadne znovu. Takhle to blbne od pátku.

Zkoušel jsem měřákem otestovat kabel, ale je v pohodě. Zkoušel jsem vytáhnout zatáhnout kabel na switchi, ale to nepomůže. V momentě, kdy PC vypadne ze sítě, tak síťovka na PC normálně bliká, ale na switchi diody nesvítí...nenapadá mě co více tam zkusit...PC fungoval správně více jak 3 roky a najednou začal takhle blbnout...kdysi se řešil podobný problém na jiné bráně, dal se tam jiný PC, ale nepomohlo to. To už je asi jediný, co bych tu mohl ještě zkusit, ale z dřívějška vím, že to jinde nepomohlo. Byl jsem s tím i za síťařema, ale u nich je prý vše v pořádku.

Díky za každou radu

Jen zkoušim najít další možnosti, protože na té jiné bráně se dalo uplně nové PC a odpojovalo se to ze sítě taky, takže nakonec se problém předal na síťaře a pak už jsem o tom neslyšel. A když se jich teď zeptám, jak se to vyřešilo, tak mi řeknou, že problém zmizel sám...tak já nevim :)