Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aktivace windows 8,1

Zdravím přeinstaloval sem win 8 v pc byli legální win stáhl sem win ze stránek microsoft nainstaloval a chce je to aktivovat kde seženu key ? nějaký sem si stáhl ale když ho zadám píše to: zdá se že zadaný kód product key je výchozí a nejde ho použít k aktivaci. Co stím? Díky

Byl tam W8 nebo W8.1 ??? Nemají stejný klíč. Pokud W8, nutno instalovat W8, aktivovat (mělo by proběhnout automaticky, licence v UEFI) a upgradovat na W8.1 (pak bude digitální licence). Aspoň tak nějak jsem to někde četl ...

Tyhle samolepky se nesloupávaly. OK, tak si nechte předložit doklad o nákupu, kde bude specifikováno, s jakým OS ten notebook byl původně a ten OS tam nainstalujte - Opravdu je rozdíl, jestli to byly Windows 8 nebo Windows 8.1, právě tak je rozdíl mezi edicemi Home a Pro.