Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Plný disk C

Dobrý den.Poradí někdo co mám dělat.cca 1 rok pozoruji na mém pc "samovolné" zanášení disku C .Vždy když je tam posledních cca 4GB,tak přijde nějaká aktualizace a je to na cca 30GB volných,ale teď nic.Když disk rozkliknu a označím všechny položky tak mají dohromady cca 37 GB,ale disk nerozkliklý má volných pouze několik MB,to nějak nechápu.Čistící programy používám (Ccleaner+Spybot - Search & Destroy),anti vir -avast.Díky předem za radu

- Stáhni si free TreeSize a ozřejmíš si kde a co zabírá místo.
- Použij CCleaner a vymaž všechno co najde.
- Použij systémový čistič C:\Windows\System32\cleanmgr.exe
a v jeho okně stiskni Cleanup system files a všechno co najde vymaž. Pokud máš upgradované W10, vymažeš tam předcházející verzi Windows.
- Vymaž všechno ve složce C:\Windows\SoftwareDistribution\Download
- Stáhni si PatchCleaner a vymaž "orphaned files" - typicky zbytky po updatu Office.
- Vymaž body obnovení, omez velikost pro ně, řekněme na 6GB, a udělej jeden nový.
- Vymaž instalační soubory s extenzí MSI, např. po Acrobatu (až 1GB), VMWare (až 450MB) apod. - podle toho, co používáš.

75GB na systémový disk není mnoho. Doporučoval bych dvojnásobek. Pokud máš C a D na jednom disku, tak ho přerozděl. Jinak uvaž co máš nainstalováno (uloženo) na C zbytečně? Hry, filmy atd.

klik

Když vidí něco jako

CCleaner is the number-one tool for cleaning your PC.
It protects your privacy and makes your computer faster and more secure!

nebo

Award-winning PC Optimization
Trusted by millions and critically acclaimed, there’s a reason why CCleaner is the world’s favorite PC optimization tool! Easy to use, one click cleaning so beginners can optimize their computers in seconds. Plus, it's packed with advanced features for power users.

nebo

Faster Computer
Is your computer running slow? As it gets older it collects unused files and settings which take up hard drive space making it slower and slower. CCleaner cleans up these files and makes it faster instantly.

tak mají asi zájem o to rozesrat si pc.

[81460-ccleaner-je-nejlepsi-png]

No jo, ty možnosti. :-?

Lepší je si to koupit. Více funkcí.