Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nastavenie myši citlivost a CPI

Dobrý den prosim vás resetovala sa mi citlivost vo windowse a aj na myši bloody v7 neviem ako to mám ideálne nastavit bud to ide strašne rýchlo alebo pomali .Vie dakto ako to ponastavovat kolko cpi(dpi) prosim vás :( aby to bolo ideálne na hranie hier mám 15,6 palcovy displej a rozlíšenie 1366 x 768 dakujem za každu radu

sensitivita hej ale nie cpi ja som tam vrtal a teras neviem ako to resetovat mám to nastavene na 800dpi 1000 dpi 1800 a 3200 dpi .Napriklad v league of legends som to mal nastavene na 65 rýchlost myši a teras ked to tam dám tak tá myš ide strašne rýchlo to bude asi tou dpi preto sa pýtam či dakto nevie kolko by mala byt ta ideálna hodnota.