Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký procesor je lepší? AMD FX-6100 / AMD Phenom II X6 1075T

Dobrý den, mohu poprosit o radu který procesor je lepší? AMD FX-6100 / AMD Phenom II X6 1075T. Mám teď ten Phenom a jestli mám koupit a nebo nekoupit to FX. A ano do porovnávače si to dát umím a číst také. Ale chtěl bych znát názor znalejšího v oblasti hardware. Děkuji

Změna předmětu, původně: Jaký procesor (host)

Jak to myslíš, "lepší"? Jestli se ptáš na výkon, tak si benchmarky určitě najít umíš. A jestli se ptáš jestli se vyplatí koupě, pak je potřeba uvést za jakou ho můžeš pořídit cenu, pro jaké využití (hry?) a zbytek sestavy, jestli to bude vyvážené a nebude procesor brzdit např. grafika.