Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Soubory .IMG

Ahoj všem, potřeboval bych poradit, čím se dají prohlížet obrázky s příponou .img? Nemyslím tím obrazy DVD nebo disků, ale obrázky s rastrovou grafikou.

díky, ten jsem zkoušel, ale nejde mi to otevřít. Jsou to dost velké soubory, měly by tam být detailní fotky Měsíce ze sondy, tak mě to zajímalo jestli si to budu moct prohlídnout. Je to tady:
lroc.sese.asu.edu/archive/popular_downloads

Oni jsou tam i menší, třeba tady:
lroc.sese.asu.edu/data/LRO-L-LROC-2-EDR-V1.0/LROLRC_0002/DATA/MAP/2010024/NAC/
Ani ty mi těmahle programama nejdou otevřít.
Ta mapa je taky dobrá, ale říkal sem si, že když takové soubory existují, tak je něco musí umět zobrazovat. Tak velké obrázky sem nikdy neměl, tak mě to zajímá, jak si s tím můj Intel i5 poradí.