Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomalá WIFI

Zdravím všechny,
na mojem Huawei P8 Lite, který jsem obnovil do továrního nastavení, jede strašně pomalu wifi. V příloze posílám nastavení sítě. Kanál 11 je podle diagnostické aplikace zcela volný. Internet jede ještě na jednom telefonu pomalu, na notebooku je v pohodě. Když mi poradíte, budu moc rád. Díky!

Pre Android existuje taká srandička - WiFi analyzer.... zistí a premeria všetky siete, ktoré sa nachádzajú v dosahu, graficky ukáže i silu.
[MhURfYe.png][Wifi_Analyzer_Channel_Rating_Better_Channels.png]
atď.... a zaručene pri routeri bude ukazovať plnú silu, ale o miestnosť, dve to bude iné - bude kanál 11 rušený susedom....