Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak funkčně propojit GPU a monitor + TV

Zdravím! Mám problém s propojením z GPU na monitor a TV.Na kartě je výstup 1xHDMI a 1x DVI .Ke GPU jsem dostal redukci DVI-HDMI. Redukcí jsem tedy propojil TV a monitor HDMI. Obrazový signál je OK na obou přístrojích,ale když rozkliknu jakoukoli aplikaci,zobrazuje se vše jak má jen na TV,na monitoru se zobrazí otevřená aplikace jen dole na liště.Když najedu myší,tak se zobrazí klasicky náhled otevřené aplikace,ale po kliknutí to zajede zas na lištu,tedy se nezobrazí,to vše se prostě děje jen na TV.Měl jsem za to,že na obou se bude zobrazovat vše stejně.Děkuji za pomoc!

Řešení:

- Grafickou kartu a OS mas jakou ?

[TiP] ~ Kuprikladu u grafickych karet AMD, kliknes na "AMD radeon setings" nasledovne "Eyefinity" a v pruvodci ktery se zahy zobevi, upresnis co chce, jestli chces duplikovat, jestli zvlast, jaké rozliseni pro kazdé zobrazeni 'pozice listy' a podobne. Zacnes zvolenim monitoru, jako primarni, hlavni zobrazeni, pak duplikaci, nebo ne, rozliseni, ukonceni a ulozeni profilu.
* U nvidia je to to samé, jen to najdes pod Surrond..

- Samozrejme, jde provést i generické nastaveni pres nastaveni zobrazeni (pravy klik naplose -> zobrazeni).
* Nebo vyz vyse, pres nastaveni projekce pomoci kombinace klaves WIN + P.

- Grafickou kartu a OS mas jakou ?

[TiP] ~ Kuprikladu u grafickych karet AMD, kliknes na "AMD radeon setings" nasledovne "Eyefinity" a v pruvodci ktery se zahy zobevi, upresnis co chce, jestli chces duplikovat, jestli zvlast, jaké rozliseni pro kazdé zobrazeni 'pozice listy' a podobne. Zacnes zvolenim monitoru, jako primarni, hlavni zobrazeni, pak duplikaci, nebo ne, rozliseni, ukonceni a ulozeni profilu.
* U nvidia je to to samé, jen to najdes pod Surrond..

- Samozrejme, jde provést i generické nastaveni pres nastaveni zobrazeni (pravy klik naplose -> zobrazeni).
* Nebo vyz vyse, pres nastaveni projekce pomoci kombinace klaves WIN + P.