Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Limiit příjemců mailu

Zdravím.Mám takový dotaz....na synově kroužku mají veliký problém odesílat maily rodičům, údajně z technických problémů....nelze odeslat mail100 lidem. Je to vážně tak obtížné?? Z běžné mal.adresy? Díky moc!

A není lepší publikovat info na webu nebo přes RSS? Stačí jen jednou informovat o existenci zdroje a lidi to pak odebírají. Samozřejmě by se muselo ošetřit práva / okruh příjemců, protože obojí je ve své podstatě veřejné (buď by stačilo schovat do schované URL a nebo každému dát do URL nějaký unikátní seed , a kdyby šlo o víc, tak případně do každé zprávy dát nějaké na první pohled skryté identifikátory (například sekvenci 2 mezer místo jedné na víc místech nebo nevinně vyhlížející čas vygenerování), aby se později šlo vystopovat , kdo to šíří.).