Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Program na "přepis" mluveného slova do textu

Ahoj, měl bych na vás prosbu. Neexistuje nějaký software, který by uměl přepsat zvukový záznam (např. mp3) do textu? Případně tedy mluvené slovo (záznam bych spustil) a nechal bych ho přepisovat. Musím přepsat několik rozhovorů a software, který by něco takového uměl, by mi velmi ulehčil práci.

Děkuji, mějte se fajn! :)

Noo, tak jelikož mi šlo o doporučení konkrétního softwaru, tak jsi mi moc nepomohl :) Existuje plno špatného softwaru, který je mi k ničemu a nechci se prokousávat mnoha instalacemi a odinstalacemi :) Plus jsem zapomněl dodat, že bych uvítal free software.