Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pruhy na obrazovce notebooku

Zdravím, tak dnes se mi přihodila taková nemilá záležitost. Když jsem zapnul notebook, tak mi vyskočili takové fialové vertikální pruhy přes celou obrazovku. Během zapínání se barva měnila, fialová je teď až když jsem na ploše. Když zkusím připojit externí monitor, tak vše funguje. Předem díky za jakoukoliv radu. :)
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

A jsme doma. :D Spadl asi tak třikrát, naposled před týdnem, ale to se nic nestalo. Až dnes, když jsem ho včera večer zavřel a dnes otevřel, jinak zůstává pořád otevřený. Když jsem ho teď jinak naklonil, tak to jede a zachvilku zas ne, takže jsou to pravděpodobně ty kabely z displaye. Takže teď tuším že mi nezbývá nic jiného, než rozebrat, přelepit ten spoj páskou a dát dohromady, že?