Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sloučení Partition

Jakým způsobem (programem)nebo jak bych mohl sloučit ve Win (viz obrázek) "D" + "G" tak abych na "G" nenarušil nainstalovaný system Windows Vista,data z "D" mám zálohované takže na těch nezáleží a přihlášen jsem na "C" Windows XP.Díky za rady.

[slouceni.jpg]

systémový disk přes 80gb nemá smysl (xp)
oddíly se neslučují, je to nejlepší cesta ke ztrátě dat.
ty které neleží u sebe ani spojit nejde, to umí některé volume managery v unixu

posuň začátek 85gb disku tak o 20gb (bude to trvat), pak roztáhni 9gb pro vistu.

Dík,taky je to varianta,šlo mi o to že tam mám to "D" už od dávna a připadlo mi tam zbytečně moc rozdělených partition, stačilo by mě jen "C" a "D" a na Vistu tak 30GB zbytek na XP. Tu Vistu používám jen sporadicky pro spec.soft který pod XP nejde.
Šlo by tedy sloučit dle obrázku C+D (které leží v tomto přihlášení u sebe) a pak posunout začátek 85gb o těch 20GB?