Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aky notebook si mam vybrat

Rozhodujem sa medzi dvoma notebookmi a chcel by som vedieť ktorý z nich by bol lepši na hranie hier. Napr. Lolka , Gta V, Fortnite a podobne.

Parametre :
Displej: 15.6 LED HD 1366x786
Processor AMD A10-9600P RADEON R5, 10 COMPUTE CORES 4C+6G
Speed 2.4 GHz , boost: 3,2 GHz
Number of Cores: 4 (4-jadro)
RAM: 16 GB
Grafická karta (1. dedikovaná) : AMD Radeon(TM) R5
Grafická karta (2. integrovaná): AMD Radeon(TM) R8 (dokopy 2gb)
Harddisk: 1TB

Parametre:

Displej: 15.6" LED 1920x1080 ComfyView

Processor Intel Core i5 6200U Skylake Speed 2.3 GHz , boost: 2,8 GHz
Number of Cores: 2 (2-jadro)
RAM: 8 GB
Grafická karta NVIDIA GeForce 940mm 2 GB
Harddisk: 1TB

Určite skôr ten prvý.. Gta V by si stým spustiť mal, lolko taktiež. :) (Ale určite nie na najvyššie detaily..)
Mne na tejto stránke vyšlo že mi môj notebook nespustí (napr. Gta V).. A pritom mi to šlo pekne plynule, sice na najmenšie detaily, ale šlo to.. Takže by som sa až tak veľmi neriadil stránkami ktoré ti zistia či ti hra pôjde alebo nie... Ak sa nepotrebuješ premiestňovať z miesta na miesto, tak radšej zakúp počítač ako notebook.. :)