Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc s výberom NTB

Zdravím, pokazil sa mi môj milovaný notebook a podľa všetkého sa už moc nedá opraviť. Takže by som chcel niečo kúpiť zhruba okolo tých 500-600€. Je mi jasné že nebude mať GTX 1080 ale chcel by som vás poprosiť o pomoc pri nejakom tom výbere ak máte skúsenosť s vyberaním nejakého lacnejšieho notebooku. Ďakujem predom :)
Změna kategorie, původně: PC sestavy
Notebook není PC sestava (Kurt)

HP bych nebral ani nahodou.

Zalezi na co ten notebook ma byt, zakladni rzdeleni, bud vydrz na baterku nebo vykon procesoru a graficke karty. Bez specifikace toho, co na notebooku chce tazatel delat, se to neda resit.