Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovladač zobrazení AMD driver přestal pracovat a byl úspěšně obnoven

Zdravím všechny mam problém při hraní hry ark survivale evolve mi problikne obraz a napíše se mi Ovladač zobrazení AMD driver přestal pracovat a byl úspěšně obnoven a hra je ve okně a nejde obnovit skoušel jsem toho už hodně teplota grafiky v pohodě ještě jsem ji vičistil a dal novou pastu tak klesla o 10 stupnů nové ovladače GK do win všechny aktualizace atd ale nic tak jestli tu nikdo neví co stím mam win 7 64bit a GK je msi R9 270x

Hmm, divné, divné, tak pachtel stále zůstává utajen.... Možná zlobí právě nové ovladače grafiky, ne vždy platí, že nejnovější = nejlepší a zvláště to platí pro starší HW, na který již výrobci kašlou a nové ovladače se starým HW netestují, což může mít za následek nepředvídatelné chování a pády.

Dále je tu možnost - pokud to dělá jen jedna hra - že nemáš nějaký patch ke hře, který třeba řeší zrovna Tvůj problém - podívej se na jejich web, případně vznes dotaz na jejich podporu.

O žádné zvláštní nové ochraně ve Win7 nevím.