Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Far cry. 4

Dobrý den mám hru Far cry. 4 . Jenže ta běží na. 2 jádrovém procesoru jen dual core fixem.tak jsem ji stáhl překopíroval do hry do složky Bin.Problem je že soubor extreme injector se mi nechce spustit nevyskoci žádná tabulka .Spoustou to jako správce.Umi někdo někdo poradit

tak jsem ji stáhl překopíroval do hry do složky Bin

Toto je ten problém. Hry, pokiaľ sa niekam nainštalujú, tak se NEKOPÍRUJU do iného adresára, pretože OS si o nich vedie záznam v registroch (a tam je uvedená cesta k súborom). Takto t cestu nenájde, pre OS teda hra NEEXISTUJE, nemá čo spustiť.
Takže odinštalovať a znova nainštalovať, použiť Custom a zvolíš si miesto, kde to chceš. Ale nie do adresára BIN, buď do samostatného, alebo do hlavného adresára hry.