Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vynechání nutnosti loginu na facebook na mobil. (desktop nevyžaduje)

Ahoj, když si na facebooku otevřu nějakou stránku na mobilu , tak OK, ale když si otevřu například na More / Full Story / See All (Albums), tak to po mě chce login. Na desktopové verzi sice také ano, ale jde to "zavřít" nebo případně zablokovat napořád kosmetickým CSS filtrem v ublocku.
Je nějaká možnost, jak to na mobilní verzi také vynechat? Přepnout na desktop user agent v jednom v prohlížeči mohu, ale prohlížeč by zkolaboval na nedostatek paměti díky náročnosti desktopové (ostatně i polodesktopové verze) verze.
// Bez nutnosti loginu 0fc

A ono jako tie stranky alebo aplikacie ťa presmerujú / otvoria v prehliadači FB prihlasovaciu stranku alebo to pyta hesla od FB priamo na tej stranke alebo v tej aplikacii.

O akú aplikáciu / stránku sa vlastne jedná?

P.s. o FB nic neviem.