Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zařízení bylo zastaveno Grafická karta

Ve správci zařízení mám žlutý vykřičník u gpu.
Píše to tohle:
Zařízení bylo zastaveno, protože oznámilo potíže. (Kód 43).

Grafická karta je Nvidia geforce gt440
RAM 4*1Gb DDR2
CPU AMD procesor model unknown 2.6GHz Taky nechápu proč to neukáže přesně mám
AMD Athlon 64 X2 Dual-Core 5000+
HDD 1TB
Deska: Asus m2r-fvm/vp/s

Čistá instalace Windows 10 + Instalace ovladače ze stránek od Nvidia .

Už fakt nevím proč to dělá:
Testované na

Windovs Vista 32bit jede bez problému
Windovs Vista 64bit potíže

Windows 7 32bit jede bez problému
Windows 7 64bit potíže

Windows 10 32bit jede bez problému
Windows 10 64bit potíže

Všechny os mám originál zakoupené z obchodu

No ovladače z toho webu jsem neinstaloval.
Vím že nemusím mít Windows 10 jen nechápu proč to nefunguje.
Na 32bit os Windows vista ,7 , 10 to běží bez problému ,když nainstaluji 64bit (vista ,7,10 ) mám na všech ten stejný problém .