Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem repro se vstupem zvuku z usb

zdravím,
- umí windows 7 přesměrovat výstup zvuku do USB?
- existují repro, které mají vstup zvuku z usb

usb repro jsem našel ale je tam napsané že to bere z usb napájení o zvuku ani slovo

díky

chci si pořídit k ntb externí repro, ntb pořád přenáším a když přijdu do kanclu musím připojit do usb tiskárnu, scanner, myš, teď nově by se přidal repro jack atd. takže bych si koupil za dvě stovky usb hub a připojil bych to jedním konektorem

Jistě :-) . Dock musí NB "umět". Nejlevnější NB dock neumí, tak možná okolo 15 - 20 000 Kč. Cena - není levnější USB hub za 100 Kč + repro s převodníkem za 500 Kč než dock za 2 - 3 000 Kč? Kdyby tazatel moc chtěl tak dá do jednoho USB hubu klávesnici, myš, repro i externí síťovku pokud potřebuje.

celkoový problém ovšem spočíva v tom,ako by sa ten audiosignál v notebooku dostal do usb koreňového hubu a do usb konektoru,usb samo o sebe ten zvuk nikde nevytvára,jediné čo sa v ňom dokáže vytvoriť sú parazitné brumy a šumy a bežný notebook obvykle nemá žiadny zvukový kodek,ktorý by vytváral zvuk pre usb radič a posielal zvukový signál ako výstup do usb konektorov,to za normálnych okolností je implementované len do hdmi a thunderbolt rozhrania a v niektorých prípadoch aj do firewire.....

Ale proč nejít tou nejlehčí cestou, kterou už navrhoval Wikan? Než vymýšlet, co koupit za repráky, aby to v sobě mělo USB zvukovku (tzn. pár modelů na trhu), je mnohem lehčí koupi za 200 nejobyčejnější USB zvukovku, kvalitou bude na úrovni zabudované v notebooku. K ní potom lze připojit libovolné reproduktory podle finančních možností.