Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Brána firewall

Ahoj,mám vistu home premium.
Mám problém.Pravidelně mi vyskakuje okno pro potvrzení brány firewall.
po zadání heslá se brána vypne.
Mrkl jsem na nastavení .jsou tam výjimky ICQ a SKYPE,jinak standartní nastavení.
Velice to obtěžuje.
Děkuji za radu.

Dan

s největší pravděpodobností se ti nějaký malware snaží ukradnout vládu nad PC, v lepším případě jen použít tvé PC jako spambota. Nevím, proč zadáváš heslo, když nevíš, proč tě vlastně systém (mna žádost tobě neznámého SW) žádá o přístup.