Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Torrent

Caute prestehoval jsem se do nemecka asi pred pul rokem, slysel sem ze tu je nebezpecny stahovat prez torrent. V cesku sem mel nastahovano prez 2000 torrentu za 4roky nejak bez neho nemuzu zit. :( Neznate nejakou alternativu, na sledovani filmu a serialu online v originale? Zatim pouzivam uloz.to ale skoro nic tam neni v originale, jen cz dab / tit. nebo blba kvalita. Diky moc

Pokud uz si chrochtam, nemel bych u toho nahlas mlaskat. Takze v tortentu kodovani prenosu - vynucene odchozi, a nepovolit nekodovane prichozi. Pak sice bude videt "tecou tam data", ale ne "film ten a ten".

(neni reseni, zakony porusujete stejne, ale jako uplne zakladni vec aspon tohle)