Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem po zapnuti pc monitor nenabehne

zaprve nedavno mi odešel hard disk,prozatim jsem požil stary nainstaloval jsem win všechno jede jakmile vypnu pc a chci znova zapnout monitor nenabehne tlačitko restart nereaguje musim ho vypnout podrženim vypinaciho tlačitka a po te když ho znova skusim zapnout najede normalne. a ted jsem zjistil že když naporve nenajede a ja před vypnutim nezmačknu restart tak taky nenajede :D proste když abych ho rozjel musim ho spustit zmačknout ress vypnout a znova zapnout :D je to smešny problem ale nevim co s tim

Rada zní: Nezapínej vůbec PC a vrať se zpět na základní školu a nauč se alespoň psát a přestat urážet lidi. DSA má pravdu.
Doufám, že tě co nejdříve zabanují. Nechápu, proč by takovému "odpadu společnosti" měl někdo chtít vůbec cokoliv poradit.
Vrať se, až se naučíš číst, psát a hlavně se slušně chovat.