Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvukova karta

Dobry den, chtel bych se zeptat najednu vec...

- pujde mi tahle zvukova karta na moji desce???
Zvukovka:
www.alza.cz
MB:
www.alza.cz

Jestli ji dam do meho PCI slotu, hmmm, protoze ten koncovka ne zvukovce je trochu jina nez slot na MB, ma o jeden zarez vic...

dekuji

Zvukovka ti tam pojde, je to normalna PCI zvukovka. Dva zarezy znamenaju ze pojde aj v tvojej doske, a aj v starych doskach ktore mali zarazku na opacnej strane slotu co znamenalo 5V slot :-) Proste neries zarazky. Ide ti to tam strcit? Ide. Tak to bude fungovat.
Funguje to normalne aj v XP aj vo Vistach. Nainstalujes ovladace z dodaneho CD, uz tam su urcite aj pre Visty (ja som mal na CD aj ovladace pre visty). Mozes potom (po instalacii ovladacov z CD) este stiahnut a nainstalovat najnovsi update na ovladace z www.soundblaster.com