Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nove pc

Prosím o recenzie a nazory na toto all in one pc: https://m.alza.sk/lenovo-ideacentre-700-24ish-white-d4564460.htm - ked na tom pustim hru neroztece sa mi displej? Utiahne to nievo?
Pripadne v cenovej hladine doporucte alternativu. Moze byt aj klasicky pc (co by mohlo byt do budúcna fajn kvoli moznym rozsireniam (ram, hdd atd.) Ale aj kvoli lepsiemu chladeniu) ale zas nemam monitor (resp mam starsi samsung kt. Asi nebude moc kvalitny na dnesne pomery) takze to nechcem priplácať príliš.

Ďakujem pekne za pomoc.

Na hraní je to blbost. Ta grafika je dost slabá a už vůbec není na 4K, což je nativní rozlišení toho monitoru. Ale ona není ani na pořádné Full HD. Nějaké jednodušší hry by to rozjelo, ale na nějaké náročnější tituly naprosto zapomeň. Řekni limit a nech si tu od místních seskládat nějakou sestavu. Určitě to rozjede víc než ten AiO.