Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Directx 3D

Dobrej lidi mám problém jednou hrou, když ji zapnu tak po nějaké době mi padne a napíše Direct3d error 0x0x8007000e a další 6 věci podnim.
Zkusil jsem nainstalovat znovu a nic prosim fakt o radu ja už nevím.

Jedna se o hru the lord of the rings battle for middle earth the rise of the witch king když zapnu normal hru tak to běží jen když edain mod třeba po 20min to padne napíše ten error
Jinak windows 10
Directx 11
Intel core 7

1. Jaký HW?
2. Jaký OS?
3. Dělá to odjakživa, nebo to najednou začalo zlobit?
4. Pokud to někdy šlo, co se dělo před tím, kdy to začalo zlobit?
5. Ovladače grafiky instaloval kdo a odkud?
6. Spusť DxDaig a projdi všechny záložky.

To je marný.
- co jsi hledal na netu "jak udělat"?
- na dxdiag nestačí jen koukat, ale taky odklikat všechny testy.

Když nejseš schopný zodpovědět otázky, zavolej si k tomu někoho, kdo tomu rozumí, a kdo si tyhle věci zjistí. My můžeme odpovědi maximálně vyvěštit z kávové sedliny (nelze - piju presso) nebo pohledem do křišťálové koule (taky nelze - mám ji v servisu).
Bez konkrétních znalostí odpovědí na výše uvedené otázky lze poradit jedině "máš to nějak rozbitý, tak si to nějak sprav".

1. Jaký HW?
2. Jaký OS?
3. Dělá to odjakživa, nebo to najednou začalo zlobit?
4. Pokud to někdy šlo, co se dělo před tím, kdy to začalo zlobit?
5. Ovladače grafiky instaloval kdo a odkud?
6. Spusť DxDaig a projdi všechny záložky.

Ty neumíš odpovědět na tyhle otázky? Tak si k tomu někoho zavolej.

Pokud je problém výhradně v Edain Modu, tak zkus spíše nějaké herní fórum.