Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Xbox vs ps

Ps4 alebo xbox?
Chcem nove vrc auta (rally) a nvm ci si mam lupit xbox aleno ps a nvm ktory. V tych xboxoch sa nevyznam vobrc ktory je novy a stary. Hlavne chcem poriadne rally auta najnovsie aby tam isli v dobrej kvalite.
Xbox viem vraj spojit resp pouzit ovladac aj k windowsu a win hram.. viem si na xbox prijlasit steam a hrat hry zo steamu? Ci sa to da len z pc?
Ďakujem za pomoc.

- V zime jsem si pod stromek koupil XBOX X, z trochu stejného duvodu jako tva otazka, kde s X verzi, na obrazovce jestli hrajes na PC nebo XBOXu nepoznas, navic samozrejme mas i moznost zapojit 4K@HDR TV.
- K Dispozici mas grafickou karu (6 GFLOPS), vykonem nekde okolo RX580 a CPU, stredni (8Core|8Threads] MCore procesor + 12GB DDR5 RAM + 1T HDD
* XBOX ovladac jde i na PC, pripojit jde kablem, nebo pomoci Bluetooth, ovladac se nainstaluje automaticky, nemuis nic delat, ano, kompatibilni i s hry Steam.

[Muze se hodit] :
GPU XBOX X : https://www.techpowerup.com/gpudb/2977/xbox-one-x-gpu

Memory Size:12288 MB
Memory Type:GDDR5
Memory Bus:384 bit
Bandwidth:326.4 GB/s
Shading Units:2560
TMUs:160
ROPs:32Compute Units:40
Pixel Rate:37.50 GPixel/s
Texture Rate:187.5 GTexel/s
Floating-point performance: 6,001 GFLOPS

- Co se tyce zavidnich her, i zde "me dleho nazoru" je na tom se zavidnimy hry také lépe, kiprikladu o proti PS4, kde si muzes zahrat tituly jako Forza 6/7 jsou opravdu spicka, nebo open world..

Budu mi tam pasovat aj hry zo starsich xboxov?
Co sa tyka toho steamu sme sa ssi nepochopili. Spytam sa preto inak. V xboxe sa viem prihlasit na moj steam ucet?
Nechcem hrat z pc hry co mam na steam lebo pc mam slaby.. mam tam vela hier aj novych ale nemozem ivh hrat.. ak by som ich vedel cez xbox spustit bolo by to super.

- Hry XBOX jsou na XBOX X zpetne kompatibilní. Co se týká her XBOX 360, zalezi na kompatibilite, ale dnes je to hodne a hry stale pribívají.
* Na Xbox X jsou i hry které jsou nebo maji speciální patch pro tuto konsoli, 60FPS, lepsí textury atd.

- Jo tak, né bohuzel, steam hry na Xboxu hrat nejdou..

- Spustit heu Steam na XBOX neni po technické strance mozné, tak bak nepustís na XBOX PC, nespustís Steam, jestli sk nekde videl nejané video, tak slo mozna o stream, kde na XBOX jsi videl jen Gamplay, ale z PC na Xboxu, jestli mi rozumis.
* Pro XBOX mam i devlopper ucet, kvuli vyvoje amlikaci UWP, kde XBOX spustís v DEV modu a zpoustis pres neho cod z Visual Studia, ale spustit steam pod XBOX nevim jak by to mohlo fungovat..

Nerozumiem ale nevadi. Proste to nejde.
Ale je to skoda - ved stacilo by klienta steam (ako mame v pc) integrovat do xboxu a mozeme hrat ci?

// "Pro XBOX mam i devlopper ucet, kvuli vyvoje amlikaci UWP, kde XBOX spustís v DEV modu a zpoustis pres neho cod z Visual Studia" - skuste mi to dat do nejakej metafory ?

- Pro XBOX X ? Urcite bych zacal s Game Pass, ktery stoki 9 Euro mesicne, nazyvany taktéz herni Netflix, kde mas k dispozici pres 100 her, ktere muzes hrat a stahnout kdy chces.

- Dal mas mesicne 4 hry zdarma, vetsinou 2 XBOX one + 2 Xbox 360, nejaké Demo a taky docela dobrou nabidku trialu jako Ghost recon, Battlefron, Battlefield 1, které muzes hrat podobu 10 hodin (kazdou znich) zdarma, tak KDE KUPOVAT bych nechal spis jako posledni volbu ;-)
(CD key nevim, na PC kupuju pres instant-gaming.com pro xbox nevim clovece..)