Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem iOS aplikace na Androidu - opravdu funkční emulátor iOS

Zdravím Vás,
strávil jsem už docela dost času se snahou nalézt funkční emulátor iOS pro Android - nezpoplatněný.
Např. tento článek https://www.maketecheasier.com/run-ios-apps-on-android-2/

Prý jsou dobré iEMU APK a Cider APK. Ještě je Appetize.io jako webové prostředí, ale zpoplatněné. Preferoval bych iEMU APK který prý dokáže pracovat i s GPS a lokalizovat zařízení.
Ale vše, co jsem našel (APK soubory), byly falešné aplikace dělající něco úplně jiného.

Máte nějaký osvědčený způsob?

alebo si zakúpiť komerčný program metrowerks codeWarrior,kde je kompletné vývojové prostredie v c/c++/java pre win/macos/ios/linux včetne príslušných emulátorov na testovanie/ladenie programov......čo výjde lacnejšie,metrowerks alebo apple hardware s kompletným bezplatným vývojovým prostredím XCode ponechám na záujemcovi.....

Z prvních odpovědí je zřejmé, že ještě musím dodat, že mi jde především o "social networking" aplikace, tedy předpokladem jejich funkce je snadné šíření mezi lidmi.
Tedy hledám řešení, které je:
- BEZPLATNÉ (vč. nenutnosti kupovat produkt Apple, nebo instalovat iOS na neAllpe produkt)
- SNADNO INSTALOVATELNÉ
- PROVOZOVATELNÉ PŘÍMO NA TELEFONU (nikoliv jen v nějakém vývojovém prostředí nebo webu)