Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno MS Word - pozvánka na akci

Ave. Potřebuju vyrobit pozvánku na "X"tiny. Mám k dispozici akorát Word 2007 (se všemi pluginy a aktualizacemi - legální), ideální by asi byl Corel, ale tím nedisponuju. Představuju si to takhle: A4 naležato, v levé půlce text, v pravé fotka /možná/ obtékaná textem, po vytisknutí přiklopit na sebe. Je možné v MSW rozdělit A4 na dvě A5 a pracovat s každou půlkou jako s autonomní stránkou (formátování, import,...) samostatně? Jestli ne, nebijte - nevím to.

Zřejmě máš text jen v jednom sloupci, pak čára opravdu není vidět. Zviditelní se až tehdy, pokud je něco i v druhém sloupci. Odentruj prázdné řádky, aby ses dostal do druhého sloupce, případně si nastav konec sloupce.