Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vadná grafická karta

Dobrý den prosim vás potřebuju pomoct mam starý PC a vložil jsem do něho jinou grafickou kartu při zapnutí pc mi píská a nepřestane dokud ho nevypnu znamená to že je ta grafická karta v píči nebo se dá opravit ? Předem děkuji za odpověď

Jo tohle - to je ještě AGP, tedy předchůdce dnešních PCIe. Jenomže AGP 8x, a je otázka, jestli to umí i deska - nezbude ti, než otevřít bednu, a začít hledat nápisy ozačující výrobce a typ desky, a potom si vygůgli, jestli ta deska uměla to AGP 8x. Pokud ne, tak jsi asi v řiti, protože protože v dobách AGP nebyla kompatibilita napříč mezi násoby tak univerzální, jako je tomu u PCIe.