Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skype -chrčení

Skype u notebooku HD při hovoru u mne chrčí, ale druhá strana v pořádku. Po opravě technikem je zkušební hovor v pořádku, ale v praxi chrčí stále.

Dříve byl Skype v pořádku, až v poslední době nastalo při hovoru chrčení, které bylo i na Echo/..Test Service. Proto tedy ten technik /já tomu moc nerozumím/. Ten vše nastavil a zkoušel Echo.. - vše v pořádku. Ale když mi někdo volal - zase u mne chrčení. Test na Echo - chrčení. Takto se prováděla oprava snad 3x a bez výsledku. Na druhé straně být chyba nemůže - zkoušela jsem více lidí a oni mě slyší dobře. Tento problém mělo plno lidí, jak jsem četla na internetu, hlavně u HP a někomu od chrčení pomohlo třeba jen vypnout zvukové vylepšení.... Ale mne se to drží. Děkuji za odpověď, ale už jsem zjistila, že na to nestačím.