Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chrome - Vyhledávání odkazů

Ahoj, měl bych na vás otázku. Jakmile zapnu google chrome, napíšu nahoru do vyhledávání nějaký odkaz, tak v momentu, kdy ho tam napíšu a odkliknu entrem, tak tam přeblikne webová adresa www.allioneoffice.net, která se nenačte a teprve poté se načte požadovaná stránka. Je to jak kdyby to bylo přesměrováno přes tu stránku nebo tak něco...Nemáte nějaký typy, jak se toho zbavit? Díky

máš nějaký bordel v pc, možností, jak "obohatit" chrome je mnoho
- máš jako vyhledávač výchozí nastaveno něco jiného
- chrome spuštěn se speci argumenty (podivej se s jakými argumenty se spuští zástupnce nebo runtime přes proces exporer - command line args - mohou být schovené i v %proměnné%)
-nějaké rozšířeníčko
-přimo upravenou binárku

a další (systém):
-dns jiné (které dle mě vrací něco jiného pro google, což hned přesměruje na tohle)
-proxy zapnuté

Samozřejmě je možné, že po nápravě se to po příštím loginu/restartu znovu vrátí. Pak se podívej na podezřelé položky programem Autoruns.
Tenhle bordel (ne tenhle konkrétně, ale prostě rozhašený chrome) znám, stačí jen být chvíli na počítači někoho jiného a hned zírám, co je tam za customizaci