Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zobrazení stránek

Dobrý den,
v IE6, IE7 a FF se mi zobrazí stránky, ale ne standardně. Např. klasická stránka Seznamu je na bílém pozadí s modrým textem. V Opeře se zobrazí akurátně. Čímpak by to mohlo být? Díky za odpověď.

A jak to je "akuratne"? Nema to byt na bielom pozadi? Skus si vymazat cookies (resp. aj docasne subory v Opere), ak nepomoze tak je problem u seznamu (nevedia urobit webstranku ktora by sa zobrazila rovnako v vsetkych prehliadacoch). Mne sa seznam.cz zobrazuje tiez s bielym pozadim, inac som ho este ani nevidel (pravda ten web som prave pozrel 3.krat v zivote a uz dlho ho zas nepozrem :-D)