Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem V anonymním okně Safari některé weby nefunkční

Ahoj, mám v prohlížeči Safari 10.0 na OS X jeden problém v anonymním okně: některé weby nefungují korektně (například happyfoto) se ukáží tak, jako kdyby se nenačetl nebo neprovedl nějaký skript se šablonou (protože web je asi nějak postaven na šablonách (např text {'cookie_message' | translate}} {{'cookie_privacy_policy' | translate}} {{'cookie_message_cta_ok' | translate}} je podle mě nějaká client-side template library jako handlebars,mustache atd...,), odkazy nefungují. Nepodařilo se mi určit proč to nejde.
Dále https://jsfiddle.net (neukáže se se prostřední layout CSS/JS/HTML,result)

Ale některé stránky (které bych řekl jako aspoň stejně složitě přinejmenším jdou): facebook, info.cz, https://threejs.org/examples/#webgl_materials_cubemap_balls_reflection

v režime private browsing/anonymous browsing sú zakázané cookies,je zakázané vykonávanie jscript/vbscript,caching a podobné záležitosti,takže stránky,ktoré to nejakým spôsobom vyžadujú na korektný chod sa nezobrazia vôbec, alebo chybne....