Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zpomalení videa jinde, než na Youtube

Ahoj,
kamarád, který neslyší, ale komunikuje ve znakovém jazyce (česky moc ne), špatně vidí. Má 20 dioptrií a když je někde video se sdělením ve znakovém jazyce, je to na něj moc rychlé a potřebuje si to zpomalit.
Na Youtube to jde pustit pomaleji. Ale jinde (třeba na obličejoknize), to přehrávače neumožňují.
Jak si to zpomalit i jinde? Nejdou nějaké plužiny do prohlížečů?
Video k pokusům je třeba tady
https://www.facebook.com/CeskaUnieNeslysicich/videos/752302584951826/

Buď video pustit v přehrávači, který to umí (nutnost zjistit URL) nebo zpomalit přímo v prohlížeči (
zjedodušeně najít element pomocí Ctrl Shift c nebo document.querySelector("video") a pak dát zavolat na tom elementu metodu .playbyckRate=0.7)